Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Osowce – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

760 000 zł160 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny, zlokalizowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2300 m , w miejscowości Osowce, gm. Kramsk, pow. koniński.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Babiak(Osowce + 21 km)

449 000 zł212,74 m² 2 110,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Opis właściwy Dom w stanie surowym zamkniętym w Babiaku, o powierzchni użytkowej 212,74m to propozycja dla osób, które chcą wykończyć przestrzeń dokładnie według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Wola Podłężna(Osowce + 6 km)

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz dom jednorodzinny wykończony o pow. ok. 72 m2, posadowiony na działce ok. 3 ar. Rozkład pomieszczeń: - salon otwarty na kuchnie i jadalnie - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Słodków(Osowce + 25 km)

599 000 zł163,74 m² 3 658,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom z garażem. Malowniczo położony na dużej działce w cichym i spokojnym miejscu. Idealna propozycja dla rodziny poszukującej domu do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Konin

Przydziałki,Konin(Osowce + 12 km)

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy osiedla Przydziałki w Koninie. Nieruchomość o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stare Morzyce

Stare Morzyce(Osowce + 24 km)

329 000 zł64 m² 5 140,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:895 m²

Jeśli szukasz domku z ogródkiem dla małej rodzinki polecam do kupna wolnostojący domek na ogrodzonej 9-arowej działce w miejscowości Stare Morzyce powiat kolski. Budowany w latach 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Warszawska

Kazimierz Biskupi(Osowce + 19 km)

3 750 zł165 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta najmu długoterminowego dla osób szukających nieruchomości w idealnym stanie, położonej w spokojnym i prestiżowym sąsiedztwie. Dom o powierzchni 165 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Drążeń

Drążeń(Osowce + 8 km)

1 999 000 zł274,20 m² 7 290,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:57 400 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia z przestrzenią, naturą i prywatnością? Ta nieruchomość to coś więcej niż dom to styl życia. Najważniejsze informacje Lokalizacja: drążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Pogoń Lubstowska

Pogoń Lubstowska(Osowce + 13 km)

523 000 zł200 m² 2 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym Pogoń Gosławicka Powierzchnia parteru: 115 m Poddasze: 43 m Powierzchnia całkowita po adaptacji ok. 200 m Garaż: 45 m Działka: 6,8 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ponętów Dolny

Ponętów Dolny(Osowce + 25 km)

369 000 zł135 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

Dom z użytkowym poddaszem budowany w 1979 roku w urokliwej okolicy Ponętów Dolny gm. Grzegorzew do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. . Na pow całkowitą 135m2 wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Teresewo

Teresewo(Osowce + 18 km)

1 080 000 zł284 m² 3 802,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z garażem w bryle budynku. Lokalizacja: teresewo, gm. Wierzbinek 1 km od centrum gminy Sompolno 10 km od ślesińskich.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowce

Osowce,wielkopolskie

149 000 zł80 m² 1 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Jeśli pragniesz zamieszkać wśród ptaków, zwierząt leśnych wokół otaczającego lasu polecam do kupna domek z lat 70-tych usytuowany na 7-arowej działce przy lesie we wsi Osowce gm. Kramsk.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij